Najniższe ceny tylko na naszej stronie

Wybierz Date Pobytu

Wybierz Liczbę Gości

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Atrakcje

Dla tych co lubią aktywny wypoczynek

Góry & Tatrzańska Przyroda

Kompleks Wypoczynkowy Willa Jedruś to jedyne takie miejsce w Polskich Górach, które łączy bliskość gór i przepięknej tatrzańskiej przyrody. To tutaj można wypocząć w bardzo komfortowych warunkach, ciesząc się bliskością Gór i atrakcjami malowniczej okolicy.

Okoliczne atrakcje

Kolejka na Gubałówkę

Jedno jest pewne, widoki jakie rozciągają się z jej szczytu na Tatry są naprawdę niezapominane. Można zobaczyć praktycznie całą panoramę Tatr Polskich i części Słowackich oraz pasma Babiogórskiego.

więcej

Okoliczne atrakcje

Kasprowy Wierch

Kasprowy Wierch, o wysokości 1987 m n.p.m., jest jednym z najpopularniejszych tatrzańskich szczytów. Prowadzą na niego liczne szlaki turystyczne, ale prawdziwe oblężenie przeżywa z powodu kolei linowej wwożącej turystów z Kuźnic prawie na sam wierzchołek.Południowe stoki Kasprowego Wierchu opadają do słowackiej Doliny Cichej, a północne do Doliny Bystrej i Doliny Gąsienicowej.

więcej

Okoliczne atrakcje

Nosal

Szczyt Nosal (1206 m n.p.m.) położony jest pomiędzy Doliną Olczyską, a Doliną Bystrej w Tatrach reglowych. Sam szczyt jest skalisty i dość rozległy. Jest to dobre miejsce na odpoczynek, można usiąść na skałach i podziwiać piękne widoki – jednak należy zachować ostrożność, gdyż zachodnie oraz północno – zachodnie zbocza są bardzo strome.

więcej

Okoliczne atrakcje

Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaszczurówce

Budynek jest doskonałym przykładem stylu zakopiańskiego i zarazem jednym z najpiękniejszych drewnianych kościołów w Polsce. Drewniana świątynia osadzona jest na wysokiej kamiennej podmurówce. Posiada strzelisty dwuspadowy dach pokryty gontami, a nad głównym wejściem w oddzielnej kapliczce zobaczymy rzeźbioną figurkę Chrystusa Frasobliwego autorstwa Janosa z Dębna. We wnętrzu zobaczymy ołtarz główny również zaprojektowany przez Stanisława Witkiewicza, wykonany w szkole Przemysłu Drzewnego.

 

więcej

Pozostałe atrakcje

Wielka Krokiew

Duża skocznia narciarska o punkcie konstrukcyjnym K125 i rozmiarze HS140 zlokalizowana na północnym stoku góry Krokiew (1378 m n.p.m.) w Zakopanem. Od 1989 nosi imię Stanisława Marusarza (w latach 1932–1989 jej patronem był Karol Stryjeński). Wchodzi w skład Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, a zarządza nią Centralny Ośrodek Sportu. Największa skocznia narciarska w Polsce i jeden z dwóch – obok skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince – dużych obiektów narciarskich w kraju.

więcej

Pozostałe atrakcje

Dolina Olczyska

Jest doliną reglową o powierzchni ok. 4,5 km² leżącą pomiędzy Nosalem (1206 m n.p.m.), a Małym (1167 m n.p.m.) i Wielkim Kopieńcem (1328 m n.p.m.). Od południa jej zachodnie odgałęzienie ogranicza masyw Wielkiej Królowej Kopy (1531 m n.p.m.), natomiast wschodnia odnoga podchodzi pod Kopę Magury (1704 m n.p.m.). Nazwa Doliny pochodzi od „Olczy” – największej dzielnicy Zakopanego, znajdującej się w jego wschodniej części.

więcej

Pozostałe atrakcje

Jaskinia Mroźna

Jaskinia Mroźna jest jedyną jaskinią w polskiej części Tatr, przygotowaną do zwiedzania dla turystów – z poprowadzoną trasą turystyczną i sztucznym oświetleniem (w Tatrach polskich znajduje się jeszcze kilka jaskiń, które można zwiedzać samodzielnie, jednak trzeba mieć własne źródło światła). W sezonie do wejścia tworzą się długie kolejki, a odwiedzający wpuszczani są partiami, aby uniknąć zatoru w środku. Samą jaskinię zwiedza się samodzielnie, bez przewodnika.

więcej

Pozostałe atrakcje

Chochołowskie Termy

Chochołowskie Termy to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie. Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni.

więcej

Pozostałe atrakcje

Termy Bukovina

Termy Bukovina kompleks basenów geotermalnych zasilanych wodą termalną, który zlokalizowany jest w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce. Wody ujmowane są głębokim otworem Bukowina Tatrzańska PIG/PNiG. Kompleks usytuowany jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego.

więcej

Stacja Narciarska Suche – SkiSuche

Stacja Narciarska Suche – SkiSuche Zaprasza wszystkich miłośników białego szaleństwa, położona jest w uroczym zakątku Podhala, to wspaniałe trasy uwielbiane przez narciarzy i snowboardzistów, tych profesjonalnie jeżdżących jak i tych, którzy nie dawno rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. SKISUCHE jest częścią projektu GóralskiPass , zakupione karnety upoważniają do zjazdów oprócz na Stacji Suche także na stokach Harendy, Witów Ski i Polany Szymoszkowej.

więcej

Pozostałe atrakcje

Małe Ciche Ośrodek Narciarski

Piękna panorama Tatr, nowoczesna kolej krzesełkowa i wyciągi orczykowe, doskonale przygotowane trasy, wypożyczalnia sprzętu, serwis, szkoła narciarska, sklep sportowy, baza gastronomiczna i noclegowa, czyli wszystko czego potrzebujesz do zimowej zabawy! Największym atutem stoku są piękne widoki na główną grań Tatr oraz - jak sama nazwa wskazuje - cicha i spokojna okolica.

więcej

Zobacz lokalizację

Sprawdź jak do nas dojechać