Regulamin

Najniższe ceny tylko na naszej stronie

Wybierz Date Pobytu

Wybierz Liczbę Gości

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
REGULAMIN DOMKI DREAM HOUSE
1. Doba noclegowa trwa od godziny 16:00 do godziny 11:00. Opuszczenie najętego lokalu powinno nastąpić nie później niż do godziny 11:00. W dniu zameldowania prosimy o informacje o przyblizonej godzinie zameldowania. Zameldowanie od 16 do 22.00- w tych godzinach zawsze jestesmy na miejscu -aby usprawnic odbior kluczy .
2. Lokal jest wynajmowany w celach mieszkalnych. Najem w innych celach (reklamy, teledyski, sesje zdjęciowe, filmy) tylko i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu warunków najmu i ceny. Niezastosowanie się do powyższego zakazu skutkuje nałożeniem na najemcę kary pieniężnej w wysokości 3500 PLN.
3. Najemca ponosi odpowiedzialność za działania i zaniechania osób przebywających w lokalu z najemcą.
4. Najemca bierze pelna odpowiedzialność za wynajety domek i urzadzenia do niego przynalezne. Korzystanie z basenu oraz jacuzzi tylko w sposob do tego przeznaczony. Najemca oswiadcza ze zostal pouczony w jaki sposob korzystac i obslugiwac jacuzzi oraz basen . Korzystanie z urzadzen - jacuzzi TYLKO na odpowiedzialnosc najemcy. Obiekt DOMKI DREAM HOUSE JEDRUS nie ponosi odpowiedzialnosci za wypaki ,zdarzenia losowe spowodowane niewłaściwym uzytkowaniem urządzeń. Szkody spowodowane w trakcie pobytu i korzystania z jacuzzi lub basenu sa regulowane z pobranej kaucji lub z karty kredytowej.
5. Na wypadek pogorszenia stanu, uszkodzenia, zniszczenia przedmiotu najmu lub części wspólnych budynku, spowodowanego przez najemcę wynajmujący pobiera środki z karty podanej przy rezerwacji lub kaucji na pokrycie kosztów napraw wyrządzonych przez najemcę szkód, na co najemca wyraża zgodę.
6. W najętym lokalu oraz w całym budynku obowiązuje ZAKAZ PALENIA. Niezastosowanie się do powyższego zakazu skutkuje nałożeniem na najemcę kary pieniężnej w wysokości 1000 PLN.
7. W budynku w godzinach 22:00-6:00 obowiązuje cisza nocna. W przypadku naruszenia ciszy nocnej przez najemcę, najemca zobowiązany będzie pokryć koszty ewentualnej interwencji wezwanych służb oraz utraty kaucji.
8. W najętym lokalu mogą przebywać jedynie osoby objęte w rezerwacji. Wszelkie imprezy, spotkania, powyżej liczby gości objętych w rezerwacji są zabronione. Niezastosowanie się do powyższego zakazu skutkuje potracenie z kaucji kwotę 500 PLN. Najemca wyraża zgodę na obciążenie karty kredytowej podanej przy rezerwacji lub przy wpłaceniu kaucji tylko i wyłącznie w przypadku zniszczeń mieszkania, szkód dokonanych przez najemcę w trakcie pobytu lub nie dostosowanie się do umowy najmu.
9. W przypadku podejrzenia naruszenia niniejszej umowy lub podejrzenia popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, wynajmujący ma prawo wstępu do lokalu o każdej porze.
10. Wynajmujący może rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym w przypadku naruszenia przez najemcę postanowień niniejszej umowy, a w szczególności jeżeli najemca i/lub osoby towarzyszące najemcy: - używają przedmiot najmu w sposób niezgodny z umową, - niszczą przedmiot najmu lub jego wyposażenie, powodują pogorszenie jego stanu lub jego wyposażenia ponad normalnie zużycie, - zakłócają spokój i porządek korzystającym z innych domkow w obiekcie.
11. Goście pod wpływem alkoholu lub innych środków nie zostaną zameldowani i koszt rezerwacji nie zostanie zwrócony.
12. Przedmioty pozostawione w domkach po wymeldowaniu należy odebrać osobiście wciągu 7 dni od wymeldowania, lub zglosic telefonicznie chec wyslania rzeczy kurierem na wlasny koszt ,w przeciwnym razie zostaną zutylizowane.
13. Kaucja w wysokości 500 PLN jest wymagana przy zameldowaniu Opłatę dokonuje się fizyczną kartą kredytową/debetowa LUB BLIKIEM Całość depozytu zostanie odblokowana z karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu w dniu wymeldowania i jeśli najemca się dostosował do wszystkich warunków umowy najmu. Zwrot może trwać do 14 dni od wymeldowania zależne od procedur pre-autoryzacji w banku posiadacza karty. Kaucje mozna zapłacić także gotówką lub blikiem.
14. Minimalny wiek osób meldujących się to 18 lat.
. ZAKAZ wprowadzania zwierząt do apartamentów- TYLKO PO UZGODNIENIU Z OBIEKTEM JEST TAKA MOZLIWOŚĆ. Niedostosowanie się grozi utrata kaucji.
16. Bezwzględny ZAKAZ używania świec woskowych.
17. Korzystajac z grila prosimy o pozostawienie porzadku po zakonczonym grilowaniu. Do palenia w grilu uzywamy TYLKO WEGLA DRZEWNEGO i produktow do tego przeznaczonych . Bezwzgledny zakaz palenia drewnem z powodu duzego ryzyka zapruszenia ognia oraz możliwość powstania pęknięcia.
18. Ognisko można rozpalić tylko w wyznaczonym do tego miejscu.
19. Regulamin – niniejszy regulamin
      Serwis – strona internetowych "Domki Dream House", działających pod adresem https://pokojejedrus.pl
      Usługodawca – firma "Dream House Invest Development Sp.z.o.o" z adresem siedziby: Ul Tatrzańska 140 34-520 Poronin, NIP: 7361749007, KRS: 0001106645,
      Usługobiorca – każda osoba fizyczna, uzyskująca dostęp do Strony i korzystająca z usług świadczonych za pośrednictwem Strony przez Usługodawcę.
      Komunikacja Drogą Elektroniczną – Komunikacja pomiędzy stronami za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) oraz formularzy kontaktowych dostępnych na stronie www.pokojejedrus.pl
       Reklamacje - reklamacja bedzie rozpatrywana w terminie 14 dni od jej otrzymania. Wszystkie reklamacje przyjmujemy droga mailowa na adres pokojejedrus@gmail.com


Zyczymy udanego pobytu ......
Kontakt telefoniczny 606436626

Zobacz lokalizację

Sprawdź jak do nas dojechać