Umowa Najmu

Najniższe ceny tylko na naszej stronie

Wybierz Date Pobytu

Wybierz Liczbę Gości

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

1. Doba noclegowa trwa od godziny 16:00 do godziny 11:00. Opuszczenie najętego lokalu powinno nastąpić nie później niż do godziny 11:00. W dniu zameldowania prosimy o informacje o przyblizonej godzinie zameldowania. Zameldowanie od 16 do 22.00- w tych godzinach zawsze jestesmy na miejscu -aby usprawnic odbior kluczy.

2. Lokal jest wynajmowany w celach mieszkalnych. Najem w innych celach (reklamy, teledyski, sesje zdjęciowe, filmy) tylko i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu warunków najmu i ceny. Niezastosowanie się do powyższego zakazu skutkuje nałożeniem na najemcę kary pieniężnej w wysokości 3500 PLN.

3. Najemca ponosi odpowiedzialność za działania i zaniechania osób przebywających w lokalu z najemcą.

4. Najemca bierze pelna odpowiedzialność za wynajety domek i urzadzenia do niego przynalezne. Korzystanie z basenu i jacuzzi tylko w sposob do tego przeznaczony. Najemca oswiadcza ze zostal pouczony w jaki sposob korzystac i obslugiwac jacuzzi oraz basen . Korzystanie z urzadzen - basen i jacuzzi TYLKO na odpowiedzialnosc najemcy. Obiekt DOMKI DREAM HOUSE JEDRUS nie ponosi odpowiedzialnosci za wypaki ,zdarzenia losowe spowodowane niewłaściwym uzytkowaniem urządzeń. Szkody spowodowane w trakcie pobytu i korzystania z jacuzzi lub basenu sa regulowane z pobranej kaucji lub z karty kredytowej.

5. Na wypadek pogorszenia stanu, uszkodzenia, zniszczenia przedmiotu najmu lub części wspólnych budynku, spowodowanego przez najemcę wynajmujący pobiera środki z karty podanej przy rezerwacji lub kaucji na pokrycie kosztów napraw wyrządzonych przez najemcę szkód, na co najemca wyraża zgodę.

6. W najętym lokalu oraz w całym budynku obowiązuje ZAKAZ PALENIA. Niezastosowanie się do powyższego zakazu skutkuje nałożeniem na najemcę kary pieniężnej w wysokości 1000 PLN.

7. W budynku w godzinach 22:00-6:00 obowiązuje cisza nocna. W przypadku naruszenia ciszy nocnej przez najemcę, najemca zobowiązany będzie pokryć koszty ewentualnej interwencji wezwanych służb oraz utraty kaucji.

8. W najętym lokalu mogą przebywać jedynie osoby objęte w rezerwacji. Wszelkie imprezy, spotkania, powyżej liczby gości objętych w rezerwacji są zabronione. Niezastosowanie się do powyższego zakazu skutkuje potracenie z kaucji kwotę 500 PLN. Najemca wyraża zgodę na obciążenie karty kredytowej podanej przy rezerwacji lub przy wpłaceniu kaucji tylko i wyłącznie w przypadku zniszczeń mieszkania, szkód dokonanych przez najemcę w trakcie pobytu lub nie dostosowanie się do umowy najmu.

9. W przypadku podejrzenia naruszenia niniejszej umowy lub podejrzenia popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, wynajmujący ma prawo wstępu do lokalu o każdej porze.

10. Wynajmujący może rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym w przypadku naruszenia przez najemcę postanowień niniejszej umowy, a w szczególności jeżeli najemca i/lub osoby towarzyszące najemcy: - używają przedmiot najmu w sposób niezgodny z umową, - niszczą przedmiot najmu lub jego wyposażenie, powodują pogorszenie jego stanu lub jego wyposażenia ponad normalnie zużycie, - zakłócają spokój i porządek korzystającym z innych domkow w obiekcie.

11. Goście pod wpływem alkoholu lub innych środków nie zostaną zameldowani i koszt rezerwacji nie zostanie zwrócony.

12. Przedmioty pozostawione w domkach po wymeldowaniu należy odebrać osobiście wciągu 7 dni od wymeldowania, lub zglosic telefonicznie chec wyslania rzeczy kurierem na wlasny koszt ,w przeciwnym razie zostaną zutylizowane.

13. Kaucja w wysokości 500 PLN jest wymagana przy zameldowaniu Opłatę dokonuje się fizyczną kartą kredytową/debetowa. Całość depozytu zostanie odblokowana z karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu w dniu wymeldowania i jeśli najemca się dostosował do wszystkich warunków umowy najmu. Zwrot może trwać do 14 dni od wymeldowania zależne od procedur pre-autoryzacji w banku posiadacza karty. Kaucje mozna zapłacić także gotówką lub blikiem.

14. Minimalny wiek osób meldujących się to 18 lat.

15. ZAKAZ wprowadzania zwierząt do apartamentów. Niedostosowanie się grozi utrata kaucji.

16. Bezwzględny ZAKAZ używania świec woskowych.

17. Korzystajac z grila prosimy o pozostawienie porzadku po zakonczonym grilowaniu. Do palenia w grilu uzywamy TYLKO WEGLA DRZEWNEGO i produktow do tego przeznaczonych . Bezwzgledny zakaz palenia drewnem z powodu duzego ryzyka zapruszenia ognia oraz możliwość powstania pęknięcia. Zyczymy udanego pobytu ...... Kontakt telefoniczny 606436626

Zobacz lokalizację

Sprawdź jak do nas dojechać