Najniższe ceny tylko na naszej stronie

Wybierz Date Pobytu

Wybierz Liczbę Gości

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Pokój w górach? Twój pomysł na nocleg w okolicach Zakopanego!

Zainteresowanie polskimi Tatrami od kilku lat wzrasta. W roku 2018 szlaki Tatrzańskiego Parku Narodowego odwiedziło około 3,8 mln turystów, z których znaczna część w góry wyjeżdża na więcej niż jedną dobę. Sprawia to, że niezbędna staje się dobrze rozwinięta baza noclegowa, której w Zakopanem i okolicach oczywiście nie brak. Dużą popularnością cieszy się wynajem pokojów w hotelach, hostelach i pensjonatach, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla przyjezdnych. Dlaczego?

Pokoje w górach – wygodny sposób na spokojny pobyt

Pobyt w górach to m.in. wspaniałe widoki, aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, a także przepyszne, lokalne potrawy takie jak oscypki, kwaśnica, moskole lub dania na bazie baraniny i jagnięciny. Chcąc w pełni poczuć ten klimat, warto oddać się w ręce mieszkańców, spędzając jak najwięcej czasu zanurzając się w lokalne środowisko. Dlaczego sprzyja temu wynajem pokoju? Przede wszystkim o gości kompleksów noclegowych dba obsługa, dlatego nie muszą oni zajmować swojego cennego czasu sprzątaniem tymczasowego lokum, a także czasochłonnym przygotowaniem posiłków. Przy dłuższych pobytach mają także zagwarantowaną regularną wymianę ręczników i pościeli, dzięki czemu w tym czasie mogą skupić się na aktywnym poznawaniu gór.

Pomoc w organizowaniu atrakcji

W górach nie brakuje sposobów na spędzanie wolnego czasu. Wycieczki krajoznawcze po lokalnych szlakach, jazda na nartach, konsumowanie potraw w lokalnych gospodach. To jednak nie wszystko, bowiem dużą popularnością wśród turystów cieszą się także kuligi oraz ogniska. Te ostatnie pozwalają spędzić czas blisko natury i poczuć lokalny klimat, zarówno latem, jak i zimą. Decydując się na wynajęcie pokoju w górach, właściciele kompleksów deklarują pomoc w organizacji tego typu atrakcji, a także zapewniają wiedzę odnośnie tego, w które miejsca warto się udać, aby jak najlepiej spędzić czas.

Baza noclegowa w górach jest bardzo rozwinięta, dlatego przed udaniem się na wycieczkę warto zastanowić się, na czym dokładnie nam zależy. Jeśli chcemy maksymalnie wykorzystać dany nam czas, znakomitym wyborem będzie wynajem pokoju w jednym z hoteli, hosteli lub pensjonatów, w których obsługa zadba o regularne zapewnianie nam najpotrzebniejszych rzeczy, takich jak pościele, ręczniki i przybory toaletowe oraz pomoże nam w organizowaniu dodatkowych atrakcji.

Pozostałe Wpisy

Sprawdź nasze inne wpisy

Domek w górach jako świetna alternatywa dla hotelu

Wśród ludzi wyróżnić można dwie grupy: miłośników morza i miłośników gór. Ci pierwsi swoje urlopy...

Szczegóły

Co mają do zaoferowania góralskie apartamenty?

Niezależnie od pory roku wyjazd w góry jest zawsze doskonałym pomysłem. W otoczeniu górskiej dzikiej przy...

Szczegóły

3 powody dla których warto wynająć domek w górach

Oferta noclegowa w górach jest naprawdę szeroka. Turyści mają do dyspozycji hotele, hostele, pensjonaty, a...

Szczegóły

Atrakcje turystyczne Poronina i okolic

Wypad w góry to nie tylko rozliczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. Góry nie są tylko ...

Szczegóły

Planowanie wakacji w górach. Apartament, domek, pokój?

Polskie góry kuszą pięknem i dziewiczą naturą. Można tam odpocząć, spędzić aktywnie czas i podziwia...

Szczegóły

Pokój w górach? Twój pomysł na nocleg w okolicach Zakopanego!

Zainteresowanie polskimi Tatrami od kilku lat wzrasta. W roku 2018 szlaki Tatrzańskiego Parku Narodowego odwi...

Szczegóły

Zobacz lokalizację

Sprawdź jak do nas dojechać